Koolituse informatsioon
Koolitus : Põhjamaade tuletöökaardikoolitus (vene keeles) (VEBINAR+praktika)
Korraldaja/Lektori nimi : Kalev Liibert
Keel :
Aeg : Teisipäev 20.02.2024 09:00-17:00 Vaata teisi aegu
Sihtrühm : Проектные работники, Самостоятельные исполнители, Арендные работники
Linn : VEEBIKOOLITUS
Toimumiskoht : (Vaata kaarti)
Hind : 103.28 EUR (+km)
Loe tutvustust

Põhjamaade tuletöökaardi koolitus (VEBINAR - Teoreetiline osa+praktika* )

Käesolev koolitus on Põhjamaa tuletöökaardi koolituse teoreetilise osa koolitus veebis- VEBINAR. Ainult vebinari läbimine ei anna Põhjamaa tuletöökaardi saamise õigust. Põhjamaa tuletöökaardi saamiseks tuleb lisaks läbida praktiline kustuti kasutamise harjutus ja kirjalik test Tallinnas Tondi Koolituskeskuses nn lähiõppena.Ajutine tunnistus väljastatakse osalejale peale praktilise osa läbimist ja kirjaliku testi sooritamist.

I osa/koolituspäev - teooria vebinarina. (9.00-16.00)

*II praktiline osa/koolituspäev -
tulekustuti, kustutusteki kasutamise harjutus + test  (Teisipäeviti 15.00-16.30 Tondi Koolituskeskuse Pärnu mnt 142 Tallinn)- vali registreerimisel praktilise tulekustuti harjutuse ja testi sooritamise kuupäev.

 

Koolitusel arendatakse, uuendatakse ja värskendatakse tuletöödega tegelevate töötajate tuletööde alaseid oskusi. Tuletööde ohutuskursuse arvestatult sooritanud töötaja peab tähtsaks tuletööõnnetuste ennetamist, teab vastutust, tunneb tuletöid keskselt reguleerivat seadusandlust, määrusi ja eeskirju. Ta mõistab tuletööde eelneva planeerimise ja tuletööloa tähtsust ning oskab teha tuletöid ohutult. Tuletöö on töö, mille tegemisel tekib sädemeid või selleks kasutatakse leeki või muud kuumust ning tekib tulekahjuoht. Kursus viiakse läbi vene keeles.Igale nii toreetilise osa ja praktilise osa läbinule ja kirjaliku testi sooritanule väljastatakse plastikust tuletöötunnistus (tulityökortti), mis kehtib 5 aastat ja on kehtiv Põhjamaades (Soomes, Norras, Taanis) ja Eestis. Kõik koolituse läbinud isikud registreeritakse Soome Päästeala Keskorganisatsioonis (SPEK-is). NB! Vastavalt Eesti tuleohutuseseadusele Põhjamaa tuletöökaarti aktsepteeritakse Eestis tuletöötunnistusena.

Koolitusele ei saa enam registreerida!