Veronumero.fi -
register Soome ehitajate maksunumbrite haldamiseks

 


Kustutaja OÜ on  Soome maksunumbriga ehitajate registri  veronumero.fi ametlik esindaja Eestis.

Soome maksunumbri seadus kohustab kõikide ehitusalal töötavate tööliste registreerimist Soome maksuameti hallatavas ehitusala maksunumbriregistris. Tööandjatel, alltöövõtjatel on soovitatav esitada need andmed töötaja nimel.

Veronumero.fi on virtuaalne abivahend, mis aitab on võimalikult lihtsalt ja kiirelt hallata ettevõtte või tema allöövõtjate töötajate andmeid vastavalt Soome maksunumbriseadusele. On võimalik kanda töötajate andmeid töömaa liikumislubade (kulkulupa) registrisse, edastada erinevaid töötajaid puudutavaid deklaratsioone Soome maksuametile ja kanda korraga oma töötajate andmed  ehitussektori avaliku maksunumbri registrisse jpm.
Veronumero.fi registri arendamisse on kaasatud  Soome suurimad ehitussektori tellijad ja peatöövõtjad nagu VVO, Lemminkäinen, Rakennus Omera, Skanska, Yit, Ncc, Humaliston Sähko.

 


Veronumero.fi on register, mille kaudu on mugav hallata oma Soomes tegutsevate ehitustööliste andmeid- maksunumbreid, näopilte, pidada töömaal viibimiste lubade registrit (kulkulupien rekisteri) jpm.

Kõigile Tilaajavastuu.fi registriga liitunutele on Veronumero.fi teenus tasuta.

Veronumero.fi klienditugi ja esindus Eestis:

Kustutaja OÜ
Tondi Koolituskeskus
Pärnu mnt 142 Tallinn 11317

Telefon: +372 58 142 142
e-post: klienditugi@tilaajavastuu.fi